sobota, 18 lutego 2012

Candy, candy rozdaję !..

Moi Drodzy!
          W styczniu minęły dwa lata od rozpoczęcia mojej przygody z blogiem, który rejestruje zmagania twórcze, także niekiedy kulinarne oraz na którym dzielę się swoją wiedzą i zainteresowaniami sztuką i kulturą. Cieszę się ze znajomości, które tu zawarłam z innymi artystycznymi duszyczkami, to ogromna radość rozmawiać z kimś o podobnych zainteresowaniach, wymieniać się pomysłami i dzielić wiedzą. To jest po prostu wspaniałe doświadczenie! :-)


          Mój blog nazwałam artystycznym shakerem, bo interesuję się wieloma rzeczami, zdobię ikony, zajmuję się decoupage, robię magnesy szklane, anioły z masy solnej, ostatnio także szyję, a co jeszcze będę robiła - tego nie wiem nawet ja. 

Dlatego do wygrania jest taki zmiksowany szalony zestaw, a w zasadzie dwa:
1. Ikona złocona na desce z wizerunkiem anioła (25 x18 cm) oraz zestaw czterech szklanych magnesów pop art z grafikami Roya Lichtensteina, 
2. Nagroda pocieszenia dla drugiej osoby - zestaw 3 kolorowych bransoletek sznurkowych (nazwałam je "morska", "plotki przy herbatce", "pamiątka z Francji" ;-).
     A dla tych, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o ikonach - zapraszam do poczytania moich poprzednich postów tutaj: IKONY.
       Zasady candy takie same jak zwykle - wpis pod postem oraz banerek z działającym linkiem u uczestnika zabawy na blogu. Miło mi będzie, jeśli dodasz mojego bloga do obserwowanych przez Ciebie. Zapisy do 1 kwietnia (to nie żart! :-) ) wówczas nagroda trafi do Was akurat na Wielkanoc.

Poniżej jeszcze raz szczegółowo:
pozdrawiam
Monika

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...