wtorek, 13 marca 2012

Na rękę

      Ostatnio zachwycona fajnymi oryginalnymi zawieszkami, które kupiłam, nie mogąc się im oprzeć - wykonałam serię bransoletek sznurkowych. Mają regulację tak, jak bransoletki lilou, które ostatnio są szalenie modne. Najładniej wyglądają w grupie, gdy są np. w trzech różnych kolorach. Trzy z nich dostępne są na moim rozdaniu cukierków TUTAJ- Moje Candy. Pozostałe można kupić bezpośrednio jeśli ktoś ma ochotę 13zł/szt. lub poprzez galerię Dooperelle


    Zrobiłam też dwie bransoletki inne niż pozostałe, jedna z grubego lakierowanego rzemyka z fajną zawieszką żabki oraz łańcuszkowa z charmsami morskimi.        Z ogromnej tęsknoty za wiosną kupuję już od kilku tygodni kwiatki cebulowe, które  zakwitają na stole w pokoju. Niektóre rozsiewają tak niebiański zapach, że kręci się w głowie. Po przekwitnięciu cebulki trafią do pojemnika z piaskiem, gdzie przeczekają do jesieni. Wtedy posadzę je w ogrodzie. Poniżej czerwony hiacynt, w tym roku pierwszy raz się spotkałam z takim kolorem. 


                   Dalej moje ulubione kwiaty, szafirki. Może lubię je tak dlatego, że kwitną kiedy mam imieniny czyli na początku maja. Mają delikatny zapach, nie tak oszałamiający jak hiacynty, ale uwielbiam te drobne niebieskie dzwoneczki za prostotę.

Życzę udanego tygodnia i dziękuję za odwiedziny i komentarze pod ostatnim wpisem. :-)

               pozdrawiam
               Monika
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...