czwartek, 20 września 2012

O królu Julianie i o tym, że wszystko da się zdekupażować


         Mydełka pokryte są specjalnym preparatem i ozdobione serwetką. Większość ludzi uważa, że szkoda otwierać i używać takie mydełka. Prawda jest taka, że warstwa serwetki, która jest na wierzchu swobodnie pozwala używać kostki, bo przepuszcza środki myjące. Dlatego takie mydełko mydli się i dodatkowo ładnie wygląda. :-)       Pozdrawiam wszystkich zaglądających i zachęcam do wzięcia udziału w mojej zabawie. Można wygrać wspaniały zegarek na łańcuszku i zestaw serwetek, a dodatkowo jest to okazja do zaprezentowania ulubionego cytatu lub sceny z filmu. Na bieżąco śledzę wpisy - przeważają chyba polskie komedie, jak "Seksmisja", ale pojawiły się też wpisy o "Czekoladzie" czy "Iniemamocni". 
       A propos kreskówek - czy nikt nie lubi króla Juliana i jego poddanego Maurice`a? Jeszcze nie pojawił się żaden cytat z nim związany. Ja do dziś pamiętam cytat: 

"Maurice! Gdzie jesteś z tą swoją wielką głową, którą zwykle zauważam bez trudu?",

 a drugi, z serialu o "Pingwinach z Madagaskaru", król Julian: 

Nuda. (Wyrzuca banana). Nie chcę (wyrzuca pomarańczę). Nie lubię (Wyrzuca winogrono). Nie tknę (Wyrzuca wisienkę). Wczoraj bym zjadł, ale dzis nie. Wróć! To było mango? Są takie słodkie i smaczne i zdrowe i słodkie. Rzekłem "słodkie" dwa razy? Nic nie szkodzi. Mango może być podwójnie słodkie. A teraz - przepadło na zawsze! 

pozdrawiam
Monika
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...