wtorek, 27 marca 2012

Wreszcie coś dla siebie...

       Wreszcie wykonałam jakieś przedmioty dla siebie, do własnego domu. Jest to zestaw, który stanowi komplet ze względu na łączące go motywy - mała taca i chustecznik. Cieszę się, że tak długo zwlekałam, bo mogłam użyć transferów, które w ogóle zawróciły mi w ostatnich miesiącach w głowie i chętnie użyłabym ich w każdej pracy. Nie ukrywam że najbardziej podobają mi się motywy korony! 
       Grafiki zapożyczyłam ze strony Graphic fairy - zajrzyjcie tam, jeśli szukacie ozdobnych etykiet i czarno-białych grafik. Żeby jednak nie było zbyt monotonnie, postanowiłam dodać jakiś romantyczny akcent i posłużyłam się różanym wzorem serwetkowym. Nie obyło się bez uszkodzenia wydruku na tacy, bo jako perfekcjonistka lakierowałam kilkakrotnie i wygładzałam drobnym papierem ściernym, ale nie jest to aż tak rażące, a wręcz udaje naturalny efekt postarzenia. :-) 


      Dziękuję wszystkim miłym osobom, które zostawiły ostatnio komentarze - chętnie odwiedzam Wasze blogi, by dowiedzieć się czegoś o Was.  Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia! 

Monika
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...