wtorek, 5 czerwca 2012

Wyróżnienie

      Dostałam kolejne wyróżnienie, tym razem od Oliwki klik. Bardzo się ucieszyłam oczywiście. Wyróżnienia są miłe, bo to dowód na to, że ktoś tu zagląda i podoba mu się to co robię. :-) Oliwko, ślicznie dziękuję!        Jak nakazuje tradycja, prezkazuję wyróżnienie kolejnym siedmiu osobom, a są nimi:
1. Violi z Violi igłą malowane 
2. Iwonę z Łąkowo
3. Edytę z Dysiakowa
4. Ilonę z Kre-Akcji 
5. Agnieszkę z Sąsiedzkiej Twórczości 
6. Lilla z Malowanego Kokonu

Drogie dziewczyny! Dziękuję za inspiracje, jakie dają mi wasze prace, podziwiam Wasze wspaniałe praceą i twórczość, często dzięki nim mam natchnienie do dalszego działania. :-)

Muszę podzielić się też wiadomościami o moich wymiankach, z pewnym opóźnieniem, ale nie mogłam ich wcześniej sfotografować. A więc chronologicznie:
Z Edytką z Dysiakowa wymieniłam szklane magnesy i przydasie:

...na kilka metrów lnianej, ślicznie haftowanej taśmy. Czyż nie jest piękna?? Cokolwiek z niej się wykona, będzie cudownie się prezentować. Dziękuję Ci Edytko!


Natomiast z Violą z "Violi igła malowane" wymieniłam dużą ikonę, która ma bizantyjski pierwowzór oraz magnesy i ozdobną deseczkę vintage...
Ikona ma ten sam motyw co ikona w moim ostatnim candy, bo właśnie po tej rozdawajce Viola zaproponowała mi wymiankę i wykonanie podobnej ikony. Dla porównania obydwie obok siebie. 


W zamian Viola wykonała dla mnie zazdrostkę na okno kuchenne. Jest przepiękna, od razu zawisła na oknie  i w takim stanie ją sfotografowałam...


Na widok takiej zazdrostki sąsiadki pękną z zazdrości! Dzięki Viola!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...