piątek, 14 czerwca 2013

Taki mały drobiazg...

        Dziś zawieszki drewniane zdobione decoupage. Niby takie nic, a zawieszone przy oknie albo gdzieś na klamce zdobi i nadaje osobisty, niepowtarzalny charakter. Kiedyś jedna pani powiedziała mi, że to takie ładne, ale ona nie wie, gdzie mogłaby to umieścić. Ooo! Zbieracze takich drobiazgów i bibelotów wiedzieliby natychmiast i podali mnóstwo przykładów! :-)
        Chciałabym wspomnieć, że zaczęła aktywniej działać moja strona na Facebooku, dlatego jeśli ktoś chciałby śledzić na bieżąco posty i jest mu łatwiej przez ten portal - zapraszam, link znajduje się po prawej stronie tego posta u góry, wystarczy polubić stronę. 


        Dodaję też kolejne filmy do mojej listy filmów obejrzanych w bieżącym roku (fioletowt pasek na samym dole bloga). Z tych ostatnich polecam szczególnie "Annę Kareninę" z Keirą Kneithly i Jude Law. Film rewelacyjny, po prostu majstersztyk ze względu na swoją zaskakującą budowę i konwencję, Na Filmweb przeczytałam też następujący komentarz, z którym całkowicie się zgadzam: Po seansie nowego filmu Wrighta wszyscy reżyserzy pracujący obecnie nad ekranizacjami arcydzieł literatury powinni wrócić do storyboardów i zastanowić się, czy nie mają nic do dodania. Brawurowa formalnie, a jednocześnie wierna literze powieści "Anna Karenina" pokazuje, jak sprzedaje się omszałą klasykę współczesnej publiczności.

Pozdrawiam!
Monika
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...