środa, 23 października 2013

Florentynka i pierwsze wygrane Candy

      Poznajcie Florkę, bardzo zdolną dziewczynkę. Bardzo dobrze się uczy, a w wolnym czasie chodzi na balet, szachy i tańczy w zespole regionalnym. Bywa roztrzepana, ale jest bardzo kreatywnym dzieckiem i nie sprawia kłopotów wychowawczych. Ubrana w spodnie denim, sweterek i kamizelkę polarową, posiada też wydzierganą na szydełku czapkę oraz prawdziwe trampki. Trampki to przysposobione na ten cel dwa breloczki. Czy ktoś chciałby ją adoptować i zabrać do swojego domu? Jeśli tak, proszę o kontakt na mail.

Słuchajcie, słuchajcie! Wygrałam w ostatnim czasie pierwszy raz Candy - w Kreatywnej Przyjemności u Ani! Ania zajmuje się dziedziną zupełnie mi obcą, tworzy wymyślną w kształtach biżuterię z koralików, łączy ją z kamieniami szlachetnymi. Dodatkowo zajmuje się ceramiką i robi piękne przedmioty, jak np. przypinki i broszki. Znajdziecie u niej też wiele tutoriali, czyli "jak to jest zrobione". 
      Ja wygrałam bardzo fajny zestaw - kolorową bransoletkę z małych koralików, zakończoną pięęęknym zapięciem oraz broszkę z ceramiki. Bransoletka jest o tyle fajniejsza, że nie przeszkadza na ręce i można ją nosić w zasadzie na okragło, co dla mnie jest bardzo istotne. A tak prezentowała się paczuszka od Ani:
      Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję Aniu!
Na koniec zaś kilka zdjęć na dowód, że jesień nie musi być brzydka i szara. Wiecie, co to za roślina podobna do krokusa, która kwitnie na przełomie września i października?


To zimowit, taki krokus bez liści. Prawda, że piękny? A niżej już rozchodniki, niewymagające rośliny, które mam w kilku odmianach i w trzech różnych wysokościach.pozdrawiam!
Monika                                          
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...