wtorek, 4 września 2012

Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może!

   ... jak mawiał Franek Dolas. U mnie też szanse są równe, rozdaję fajne rzeczy, a są nimi - uwaga, uwaga! najmodniejszy w ostatnich miesiącach...
zegarek na łańcuszku z Audrey Hepburn
oraz
 zestaw 30 serwetek, każda w innym, unikalnym wzorze.


Zasady są bardzo proste i podobne jak na innych blogach:
1. Należy zostawić komentarz pod tym postem.
2. Zamieścić link do zabawy na swoim blogu.
3. Dołączyć do grona obserwujących, będzie mi łatwiej dotrzeć w ten sposób na Wasze blogi.

... oraz, bardzo ważne - żeby było zabawniej proszę o spełnienie ostatniego punktu:

4. podaj w komentarzu ulubiony cytat z filmu lub opisz scenę, którą najbardziej lubisz, oczywiście dodaj dlaczego oraz koniecznie tytuł filmu, z którego pochodzi.

Na zgłoszenia czekam do 11.10.2012. Data nie jest całkowicie przypadkowa, gdyż w moim kalendarzu z ilustracjami kota Simona jest to Dzień Wychodzenia z Szafy. Tak więc wyjdę symbolicznie z szafy z prezentem i podaruję osobie, którą wybiorę na podstawie najfajniejszego cytatu bądź opisanego fragmentu filmu.

Wracając do nagród - zegarek jest nowy, nieużywany, serwetki w różnych, bardzo fajnych wzorach, z których sama korzystam. Dla zachęty jeszcze raz poniżej...A mój ulubiony cytat? Jedno jest pewne - jest ich wiele, ale niczego nie przebiją cytaty z filmów Bareji. Tu prowadzi oczywiście opis drogi do pracy z "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" czyli: 
-...ja to mam bardzo dobre połączenie, wstaję rano, za piętnaście trzecia, latem to już widno, za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację, tylko wstaję i wychodzę.... 
Reszta w linku poniżej. :-)Zapraszam do zabawy i pozdrawiam!
Monika
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...