piątek, 17 stycznia 2014

Bad Girl - lalka niekoniecznie grzeczna

      Grzeczne dziewczynki idą do Nieba, niegrzeczne - idą tam, gdzie chcą. 
Kolejne zlecenie mojej koleżanki, po personalizowanych Tildach, rudych aniołach przyszedł czas na jej przyjaciółkę w niegrzecznym wydaniu, też rudą... :-)     Włosy wykonałam z peruki, którą kupiłam na Allegro za kilka złotych, wychodzi dużo taniej niż włosy dla lalek w sklepach hobbystycznych, gdzie ceny są nieporównywalnie wyższe. Perukę, do nabycia w różnych kolorach, można ciąć na pasemka, które przyszywamy tak, by pokryły całą główkę lub wszyć tylko kilka kitek, jeśli planujemy czapkę dla lalki.


       Nietypowymi materiałami ratuje mnie zawsze moja bratowa - dzięki niej miałam kabaretki na pończochy i rękawki dla lalki oraz lateksowy gorsecik ze skóropodobnych spodni. :-)


Kubraczek dodaje całości wyglądu wampa, ale i tak lalka została oceniona przez nową właścicielkę jako zbyt grzeczna. :-)) Cóż, inaczej nie umiem. :-)


Bardzo lubię takie wyzwania, ale mają jeden minus - zawsze boję się, czy efekt będzie zadowalający i czy o to chodziło. Może to nawet profanacja, pokazywać lalkę T.Konne w lateksie?..

pozdrawiam!
Monika
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...