wtorek, 27 listopada 2012

Czas kalendarzem pogania

     Dziś przedstawiam kalendarze na deseczkach, tzw. zdzieraki. Już na zawsze będzie taki kojarzył mi się z moją babcią - miała pospinane osobno przepisy (pamiętam ciasto marchewkowe z kartki kalendarza), osobno porady (jak wywabić plamę z wina, a jak od smaru). Ja najbardziej lubiłam żarty rysunkowe i opisy skąd pochodzi i co oznacza jakieś imię. Tylko raz zafundowałam sobie taki kalendarz - ze słówkami z angielskiego, ale w rezultacie kartki zrywałam z całego tygodnia i nici z systematycznej nauki języka. Taki kalendarz to nie dla mnie. Wierzę jednak, żę nadal są tacy, którzy je lubią i pewnie to ci, którzy żyją trochę wolniej ode mnie, zazdroszczę. Ostatnio dostałam jeszcze jedno wyróżnienie - tym razem od Szalonej Anny
Serdecznie dziękuję! A ponieważ już wyróżniałam w ostatnim poście 11 blogów, tym razem się wyłamię i postanawiam, że pierwsze 11 osób, które zamieściłoby komentarz pod tym postem może czuć się swobodnie przeze mnie wyróżnionych - ot, taki bonus. Na tym kończę, by choć na chwilę wskoczyć na Wasze blogi.

pozdrawiam
Monika

8 komentarzy:

Anstahe pisze...

Uwielbiam te kalendarze. Kojarzą mi się z domem, więc rozpoczynam poszukiwania. Pozdrawiam.

bosastopka pisze...

:-) Taki kalendarz przypomina mi mój dom rodzinny. Co roku taki był, a ja uwielbiałam zaglądać na drugą stronę kartki, gdzie zawsze kryło się coś innego! Śliczne!
Pozdrawiam.

Iwona pisze...

Och, ja tez lubie te kalendarze :-) Moja mama jeszcze przechowuje kartki z przepisami, a ja najbardziej lubiłam je zdzierać i patrzec co kryje nastepna. Deseczki fajne.
Pozdrawiam ciepło!

Joanna Lesik pisze...

Bardzo ładnie zapakowane i wykorzystałaś super motywy. Dla każdego coś fajnego:)
Pozdrawiam

Sylwia-eR pisze...

Uwielbiam zdzieraki sama tez kiedyś popełniłam taki niby cebulowy- biało niebieski..Najbardziej podobają mi się te różane i czarno białe..
Spakowane pięknie i zawiązane rafią na prezent- już wiem jakie piękne prezenty dostają od Ciebie
Twoi przyjaciele : )

Gosia-Stare Pianino pisze...

Przepiękne te kalendarze:))Pozdrawiam:))

violi igłą malowane pisze...

moja babcia jeszcze takiego uzywa , Fajnie to wymyśliłaś ..

Ania pisze...

Śliczne, szkoda, że tak późno tu weszłam - sprezentowałabym taki mojej mamie:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...