czwartek, 29 stycznia 2015

Kolorowe A B C

     Kolejne literki z imionami maluchów - tym razem Alicja i Krzysiu. Imię można powiesić na tasiemce na boku łóżeczka maluszka, bądź na ścianie. Jeśli ktoś chciałby literki - zapraszam do kontaktu ze mną.

     Przed świętami miałam w planach zrobienie bombek z pejzażem zimowym w środku. Niestety z braku czasu powstała (aż) jedna! Muszę to nadrobić w tym roku, zwłaszcza, że miniaturowe domki czekają gotowe do wklejenia. Uwielbiam te bombki, taki zaklęty w kuli śnieżny krajobraz pobudza wyobraźnię, szczególnie... gdy za oknem brak białego puchu.     Tymczasem walcząc drugi tydzień z przeziębieniem, bólem gardła i uporczywym kaszlem myślę już o wielkanocnych ozdobach - zarówno tych szytych jak i dekupażowanych jajkach. W tym celu zakupiłam już wydmuszki gęsie. Pierwsze próby prac z nimi zostały poczynione! Gorąco je polecam, bo są wystarczająco duże (ok. 9cm) by łatwo się z nimi pracowało w ręce i są bardziej wytrzymałe i twardsze niż kurze.

pozdrawiam
Monika

4 komentarze:

bosastopka pisze...

Piękne literki, takie wesołe :-)) A bombka też śliczna, pięknie zimowa. trochę mi brakuje takiej zimy w tym roku.
Pozdrawiam!

Monika pisze...

Mi też brakuje, choć cieszę się że nie trzeba w tym roku odśnieżać samochodu. :-) Z drugiej strony gdy wszystko jest takie białe i czyste, to jest w tym jakaś magia i dostojność zimy. Pozdrawiam!

Biebrzmilska Kraina pisze...

Piękna bombka trochę bajkowa:)

Unknown pisze...

Śliczna bombka! a domek sama robiłaś czy też z gotowych korzystałaś? Bo Twój wygląda zupełnie inaczej :D Pozdrawiam

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...